Warning: Creating default object from empty value in /home/leogeneroso/thejuanras.com/components/com_k2/views/itemlist/view.html.php on line 145
wardhowland5111

wardhowland5111reklamyMiejscowość Lubin jest związany z przemysłem wydobywczym i przetwórczym miasto lubin rudy miedzi, której najzasobniejsze pokłady w Europie są właśnie pod tym miastem. Dlatego Lubin postrzegany jest jako prężnie rozwijająca się stolica polskiej miedzi. W dodatku w lubińskich kopalniach wydobywa się również srebro i inne metale szlachetne.
Sektor wydobywczy, choć rozbudowany tutaj do ogromnych wymiarów, nie jest jedyną miasto lubin działalnością gospodarczą w tym rejonie. Miasto posiada również lotnisko międzynarodowe dla małych samolotów.Spore miasto rozwijało się powoli, bez modernizacji ulic i wytyczania głównych arterii. Około 1860 r. zaprojektowano ul. Odrodzenia (dawniej Dworcowa) i nieznacznie wyprostowano oś ul. l Maja (dawniej Chojnowska). Obie ulice były zabudowane kamieniczkami i czynszowymi.Lubin to także bardzo ważne miasto w Polskim sporcie. Posiada drużyny piłkarskie (piłka nożna,ręczna,siatkówka) grające w pierwszej klasie rozgrywkowej w Polsce.

URL del sitio web: